ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.08.2018 | 09:00

У Кропивницькому планують пустити на маршрути тролейбуси з автономним ходом

У Кропивницькому планують пустити на маршрути тролейбуси з автономним ходом

Вчора, 1 серпня, мiський голова Андрiй Райкович провів робочу нараду з питання придбання сучасного електротранспорту. Про це йдеться на сайті міської ради.

У зустрiчi взяли участь профiльний заступник мiського голови Олександр Мосiн, начальник управлiння транспорту та зв’язку мiської ради Олександр Вергун, генеральний директор ТОВ "Торговий дiм "ЛIТАН" Олег Сухов та представники банкiвських установ.

Метою зустрiчi стало обговорення перспективи придбання мiстом 10 тролейбусiв із автономним ходом повної комплектацiї у лiзинг. Саме тому мiський голова звернувся до банкiв розробити вiдповiдну комерцiйну пропозицiю. Андрiй Райкович зауважив, що така лiзингова програма має бути складена на термiн не бiльше нiж на два роки i дiяти на вигiдних для мiста умовах.

"Мiська влада має можливiсть закупити п’ять сучасних якiсних тролейбусiв з автономною тягою, якi вiдповiдають усiм свiтовим стандартам. Але якщо банк нам запропонує вигiднi умови придбання транспорту у лiзинг, якi дадуть можливiсть придбати десять таких тролейбусiв, – ми готовi до спiвпрацi", – зазначив Андрiй Райкович.

Очiльник мiста запевнив, що мiська рада готова виконати усi лiзинговi зобов’язання протягом термiну, який визначить банк. А також звернувся з проханням якнайшвидше надати пропозицiї для вивчення профiльними фахiвцями мiської ради.

858 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.