ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.07.2017 | 09:35

У Кропивницькому плануюють завершити ремонти шкіл до початку навчального року

У Кропивницькому плануюють завершити ремонти шкіл до початку навчального року

Капітальні ремонти шкіл до початку навчального року повинні бути завершені. Про це сьогодні зазначив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради.

Подібні вимоги пов'язані з тим, що під час четвертого засідання дев'ятої сесії міської ради депутати підтримали програми розвитку управління капітального будівництва, ЖКГ та ремонту доріг.

"Необхідно підготувати детальну інформацію про вже використані виділені кошти, як вони освоюються, їхнє обґрунтоване використання. Я вже вдруге приїжджаю до школи № 3, де наразі проходить ремонт, і не бачу особливих зрушень - паркан не пофарбований, дерева не обрізані. Невже немає на Новомиколаївці спонсорів, які б допомогли відремонтувати фасад паркану?  Хіба не можуть директори звернутися по допомогу до підприємств, як "Гідросила" чи "Ятрань"? Чи всі ремонтні роботи повинні виконуватися з міського бюджету?" - зазначив Андрій Райкович. І додав, що керівники управлінь повинні підготувати детальну  інформацію про освоєння виділених коштів, щоб під час наступної сесії у депутатів не виявилось жодних питань про використання виділених коштів.

2032 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.