ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.03.2019 | 13:25

У Кропивницькому підприємці хочуть позбавити права оренди землі власника ринку. ФОТО

У Кропивницькому підприємці хочуть позбавити права оренди землі власника ринку. ФОТО

Сьогодні, 19 березня, у приміщенні міської ради перед початком сесійного засідання зібрались підприємці, які вимагають від міської влади перевірити діяльність ринку "Європейський" і встановити, яким чином державна приймальна комісія прийняла об'єкт в експлуатацію.

“Виявляється, що ми 15 років торгували на порожньому місці, хоча у нас є всі документи, які підтверджують, що ми купували торговельні споруди у Миколи Онула. А він у 2007 році оформив на себе право власності на них. Яким чином, якщо це не капітальні споруди, а металеві ятки, які ми купували, щоб там торгувати”,  обурюється підприємиця Ольга Косенко.

Головна вимога підприємців – позбавити Миколу Онула права користування землею, яке йому надала міська влада у 2004 році.

“Ми хочемо самі чесно сплачувати гроші у бюджет нашого міста, а не йому в кишеню. Із загальної суми, що ми сплачуємо за оренду торговельних площ, а це 1,5 мільйони гривень, до місцевого бюджету Онул сплачує лише 46 тисяч гривень. А ми хочемо, щоб сплачені нами гроші йшли на ремонт доріг, благоустрій нашого міста”, – наголошує Ольга Косенко.

Підприємці також стверджують, що у торговельного комплексу немає статусу ринку. І хоча вони придбали металеві споруди за комерційною ціною, вони не є власниками, і щомісяця сплачують гроші за оренду.

Також організатори мітингу повідомили, що вони вже звернулися до правоохоронних органів, кілька справ щодо шахрайства розглядається в судах.

747 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.