ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.05.2019 | 13:16

У Кропивницькому опрацьовуватимуть петицію щодо створення у місті аквапарку

У Кропивницькому опрацьовуватимуть петицію щодо створення у місті аквапарку

У Кропивницькому дали відповід на петицію щодо сторвення аквапарку у місті. Про це йдеться на сайті єдиної системи місцевих петицій.

"На виконання статтi 231 Закону України "Про звернення громадян", вiдповiдно до рiшення мiської ради вiд 29.03.2016 № 142 "Про електронну петицiю, адресовану Кiровоградськiй мiськiй радi, її виконавчому комiтету" (з урахуванням змiн), дана петицiя розглянута 17 травня на засiданнi постiйної комiсiї мiської ради з питань охорони здоров’я, освiти, культури, молодi i спорту та соцiальної полiтики. У результатi розгляду петицiю пiдтримали та надали доручення департаменту з питань економiчного розвитку, торгiвлi та iнвестицiй спiльно з управлiнням земельних вiдносин та охорони навколишнього природного середовища, управлiнням мiстобудування та архiтектури, управлiнням капiтального будiвництва та управлiнням молодi та спорту опрацювати вищезазначену петицiю згiдно з чинним законодавством щодо можливостi вирiшення питання із залученням коштiв iнвесторiв", – йдеться у повідомленні.

У подальшому питання буде перебувати у компетенцiї та на контролi департаменту з питань економiчного розвитку, торгiвлi та iнвестицiй мiської ради.

300 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.