ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
31.05.2018 | 15:10

У Кропивницькому охорона «Кiровоградгазу» заблокувала активiстам вхiд на збори акцiонерiв пiдприємства. ФОТО

У Кропивницькому охорона «Кiровоградгазу» заблокувала активiстам вхiд на збори акцiонерiв пiдприємства. ФОТО

Сьогоднi, 31 травня, депутати та  громадськi активiсти намагалися потрапити на збори акцiонерiв ВАТ «Кiровоградгаз».

Спроба пройти на збори акцiонерiв пiдприємства була обґрунтована бажанням депутатiв міської ради Кропивницького та активiстiв повiдомити про рiшення мiськради вiд 20 березня 2018 року, щодо вiдставки голови правлiння «Кiровоградгаз» Олександра Гладкого.

Втiм, перед початком зборiв, усi входи до пiдприємства були заблокованi, а головний – охороняла служба безпеки «Кiровоградгазу». Мiж активiстами та охоронцями структури спалахували суперечки, якi неодноразово переходили у фiзичнi потасовки.

«Для усiх тих, хто сьогоднi зiбрався повiдомити i донести до акцiонерiв рiшення мiськради цей день є показовим. Показовим у тому планi, як можуть нехтувати правами громадянина. Пiдприємство ВАТ «Кiровоградгаз» на 51 % належить державi. А це означає те, що потрапити до установи може абсолютно кожен громадянин. Це наше право», – зазначив директор Центральноукраїнського антикорупцiйного офiсу Андрiй Лаврусь.

Бiля входу до установи зiбрались i представники акцiонерного товариства «Кiровоградгазу». На запитання активiстiв щодо блокування входу вiдповiдали неохоче, намагаючись всiляко втiкати вiд поставлених запитань.

«Для кожного учасника акцiонерних зборів я зробив окремий примiрник рiшення мiської ради. Ще декiлька примiрникiв я залишив службi безпеки пiдприємства. Нехай передадуть тiй людинi, якiй це безпосередньо адресовано. Я цiлком розумiю, що сьогоднi на збори нас не допустять. Сподiваюсь, ця копiя дiйде бодай до секретаря Олександра Гладкого», - додав депутат мiськради Олег Краснокутський.

Через блокування входу до «Кiровоградгазу» на мiсце подiї викликали й патрульну полiцiю Кропивницького, однак працiвники правоохоронної структури розблокувати вхiд вiдмовились, аргументуючи це тим, що про неспроможнiсть прийняття споживачiв 31 травня 2018 року попередили завчасно в оголошеннi.628 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.