ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.04.2017 | 14:54

У Кропивницькому оголосили тендер на придбання 20 нових автобусів

У Кропивницькому оголосили тендер на придбання 20 нових автобусів

Кропивницьке комунальне пiдприємство «Електротранс» 30 березня оголосило тендер на придбання 20 нових великогабаритних автобусiв.

Як iдеться на сайтi публiчних закупiвель «ProZorro», очiкувана вартiсть придбання – 70 мiльйонiв гривень. Пропозицiї приймаються до 29 квiтня, аукцiон вiдбудеться 6 червня. 

Як iдеться в описi тендеру, очiкується придбати «автобус мiський пасажирський великої мiсткостi з низьким рiвнем пiдлоги, пристосований до пасажирiв з обмеженими можливостями (обладнаний вiдкидним трапом). Автобус має бути новий, рiк випуску не ранiше 2017р. Автобуси повиннi мати сертифiкат вiдповiдностi УкрСЕПРО, або сертифiкат типу колiсного транспортного засобу, або сертифiкат вiдповiдностi щодо iндивiдуального затвердження (якi видано Уповноваженим органом України). Надається на момент поставки». 

Згыдно з тендерною документацiєю, строк поставки нового транспорту – 31 грудня 2017 року. Проте зазначено, що «строк виконання зобов'язань щодо передання товару може бути продовжено, у разi виникнення документально пiдтверджених об'єктивних обставин, що спричинили таке продовження, за умови що таке продовження не призведе до збiльшення цiни цього Договору». 

848 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.