ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.02.2021 | 15:37

У Кропивницькому обговорять встановлення граничної вартості разового проїзду у міському транспорті

У Кропивницькому обговорять встановлення граничної вартості разового проїзду у міському транспорті

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, з метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності виконавчих органів Кропивницької міської ради, налагодження системного діалогу з громадськістю, управління розвитку транспорту та зв'язку міської ради повідомляє про проведення заходів з публічного громадського обговорення проєктів регуляторних актів – рішень Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення тарифу за одну поїздку пасажира у міському електричному транспорті м. Кропивницького» та «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького».

Проєкти регуляторних актів розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: http://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика».

Дія прийнятих рішень поширюватиметься на пасажирів, які користуються послугами громадського транспорту м. Кропивницького.

Можливими наслідками проведення в життя рішень для різних соціальних груп населення міста є збільшення витрат на транспортні послуги, що надаються перевізниками, які обслуговують тролейбусні та автобусні маршрути.

Заходи з публічного громадського обговорення вищеозначених проєктів рішень відбудуться 26 лютого 2021 року о 9.00 в кімн. 426 Кропивницької міської ради за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, буд. 41.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, до участі в заходах допускаються по одному представнику від громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, органів самоорганізації населення, недержавних засобів масової інформації, інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства.

Пропозиції та зауваження до проєктів рішень, які виносяться на громадське обговорення можуть бути подані в письмовій формі в строк до 25 лютого 2021 року до управління розвитку транспорту та зв'язку міської ради за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41 (кімн. № 405), e – mail: [email protected].

Консультації з питань, що винесені на публічне громадське обговорення, здійснюються за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, за номером телефону 35-83-13, 35-83-14.

Відповідальна особа – начальник управління розвитку транспорту та зв'язку міської ради Житник Віктор Петрович.

Оприлюднення результатів обговорення буде здійснено після 1 березня 2021 року шляхом розміщення відповідної інформації на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: http://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика».

Читайте також: Кропивницький: на сьогодні водiї маршрутних таксі не здатні забезпечити заплановану кiлькiсть рейсiв

У Кропивницькому зареєстрували петицію проти підвищення вартості проїзду 

П'ять гривень у тролейбусах: у Кропивницькому планують підняти вартість проїзду 

Понад вісім гривень: кропивницькі перевізники хочуть підняти вартість проїзду  

212 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.