ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

У Кропивницькому обговорили проблеми, пов’язані з віртуальними та реальними можливостями архіву. ФОТО

У Кропивницькому обговорили проблеми, пов’язані з віртуальними та реальними можливостями архіву. ФОТО

Працівники державного архіву Кіровоградської області спільно з обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського провели науково-практичний семінар «Інформаційно-технологічні ресурси Державного архіву Кіровоградської області у процесі реалізації краєзнавчих проєктів закладів освіти і місцевих громад».

"Цей захід – для керівників краєзнавчих гуртків та музеїв при закладах освіти області. Відкрили семінар директор ДАКО Олег Бабенко та керівник Центру розвитку місцевого самоврядування Олег Яременко. В обговоренні проблем, пов’язаних з віртуальними та реальними  можливостями архіву щодо співпраці з педагогами-краєзнавцями, формами й методами поповнення фондів з історії освіти та діяльності відомих педагогів, а також з інших практичних питань, пов’язаних з архівними документами, виступили співробітники архіву Тетяна Гончарова, Андрій Кривуляк, Лілія Маренець,  Вадим Колєчкін та інші", – розповіла методист науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров’я інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського Лариса Гайда.

На її думку, вдало склалася й практична частина заходу, що допоможе педагогам-краєзнавцям більш впевнено й результативно працювати в умовах створення нових територіальних громад тощо.

Фото автора

333 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.