ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.01.2020 | 15:09

У Кропивницькому незаконно виготовляли алкогольні напої вiдомих українських виробникiв із акцизними марками

У Кропивницькому незаконно виготовляли алкогольні напої вiдомих українських виробникiв із акцизними марками

У Кропивницькому в одному з гаражiв виявили пiвтори тонни фальсифiкованого алкоголю. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Кiровоградської областi.

Викрили пiдпiльний склад, у якому незаконно виготовляли алкогольні напої вiдомих українських виробникiв із акцизними марками. Вилучили понад 1,6 тонни фальсифiкованого алкоголю.

За версiєю слiдства, група осiб здiйснювала свою незаконну дiяльнiсть iз виготовлення, зберiгання та реалiзацiї фальсифiкату горiлчаних виробiв в одному з приватних гаражiв обласного центру.

Спритнi дiлки, використовуючи попередньо придбаний спирт етиловий, воду, ємностi рiзних розмiрiв, iнше обладнання, незаконно виготовляли алкогольнi напої, якi становили загрозу для життя та здоров’я людей та у подальшому реалiзовували товар у магазинi одного з «комерсантiв» та у межах областi.

У ходi досудового розслiдування провели ряд санкцiонованих обшукiв, у тому числi на територiї Кропивницького у гаражi – за мiсцем здiйснення протиправної дiяльностi з виготовлення фальсифiкату, а також у магазинi, помешканнях та автомобiлях дiлкiв.

У ходi обшукiв виявили та вилучили 275 ПЕТ-пляшок ємнiстю по п'ять літрів кожна, заповненi рiдиною з характерним запахом спирту, 28 ящикiв та 520 пляшок горiлки рiзної ємностi з акцизними марками вiдомих брендiв.

Триває досудове розслiдування. 

329 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.