ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.03.2019 | 12:28

Представники "Екостайлу" заявили, що у Кропивницькому навмисне розповсюджують інформацію про "сміттєвий колапс"

Представники "Екостайлу" заявили, що у Кропивницькому навмисне розповсюджують інформацію про "сміттєвий колапс"

Сьогоднi, 13 березня, у Кропивницькому пройшла прес-конференцiя комерцiйного директора ТОВ «Екостайл» Ганни Скiчко та керiвника юридичного вiддiлу пiдприємства Андрiя Коренчука щодо новини про «смiттєвий колапс» в обласному центрi.

«Протягом останнiх мiсяцiв на адресу «Екостайлу» надходять звинувачення щодо неякiсного надання послуг. Ми офiцiйно заявляємо, що усе ці звинувачення штучні», – наголосила Скiчко.

За словами комерцiйного директора, на розi вулиць Михайлiвської та Гоголя, бiля Червоного хреста, немає мiсця для смiттєзбору.

«Там немає точки збору смiття. Пересiчнi люди просто залишають там вiдходи. I та табличка, яка висить поряд, не вiд нашого пiдприємства», – звернула увагу Ганна Скiчко.

Схожа ситуацiя i по вулицi Полтавськiй на територiї контейнерного майданчика.

«Тема, що «Екостайл» не вивозить смiття – просто хороший пiар для декого. Ми завжди вiдкритi до дiалогу i сприймаємо критику», – зазначив Андрiй Коренчук.

Спiкери наголосили на мiфах, якi розповсюдили щодо пiдприємства.

«Перший мiф – «Екостайл» не вивозить смiття у снiгопади. Увесь непотріб ми вивезли, щойно нашi машини змогли проїхати. Треба розумiти, що автомобiлi – дуже тяжкi i просто можуть застрягти у снiгу. Ми не вiдгороджуємося вiд того, що у нас були застої, але це тiльки через те, що комунальнi пiдприємства мiста не розчистили дороги», – зауважила Скiчко.

Наступний мiф – пiдприємство бере грошi, проте не надає послуги.

«У Кропивницькому близько 86 тисяч – мешканцi приватного сектору. Iз них 26 тисяч – не уклали договорів. За 2018 рiк жителi приватного сектору заборгували «Екостайлу» 2 мiльйони 200 тисяч гривень. Заборгували нам i два ЖЕО, а саме 675 тисяч гривень. Змусити платити кропивничан ми нiяк не можемо, залишається тiльки переконувати», – зазначив керiвник юридичного вiддiлу пiдприємства.

Третiй мiф – вiдходи зовсiм не вивозять.

«Щодня ми вивозимо вiд чотирьох до восьми тисяч тонн смiття. Це приблизно 100 вагонiв. Якби ми дiйсно не вивозили смiття, то от тодi б i був колапс», – додала комерцiйнийдиректорТОВ «Екостайл».
252 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.