ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.07.2020 | 17:52

У Кропивницькому наклали помилковий арешт на будинок, допомогли юристи

У Кропивницькому наклали помилковий арешт на будинок, допомогли юристи

Непоодинокими є випадки, коли особа має у власностi квартиру чи будинок i навiть не здогадується про те, що на її майно наклали заборону на його вiдчуження, а саме арешт, внаслiдок чого власник не може вiльно розпоряджатися належним йому майном. Громадяни про наявнiсть арешту можуть дiзнаватись через роки.

До Кропивницького мiсцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася мешканка Кропивницького, адже дiзналася, що на її ½ частину будинку накладений арешт. Звернувшись до вiддiлу територiального управлiння юстицiї з заявою про роз’яснення причини накладеного арешту, отримала вiдповiдь, що виконавчi документи, за якими боржником є дана особа, на виконаннi у вiддiлi не перебувають, а термін зберiгання завершених виконавчих проваджень, переданих на зберiгання, становить три роки. Тому їй рекомендували звернутися до суду для вирiшення даного питання.

Пiсля чого громадянка звернулася до вiддiлу примусового виконання рiшень управлiння державної виконавчої служби Головного територiального управлiння юстицiї, де встановили, що згiдно з постановою про накладення арешту вiд 14.11.2006 року, з боржника на користь держави стягнули штраф 136 гривень судового збiру 13,60 гривень + витрати 10 гривень. Всього 150,60 гривень. Борг у добровiльному порядку не сплатили, тому вирiшили накласти арешт на все майно.

Фахiвчиня Кропивницького мiсцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталiя Цуцман, ознайомившись з матерiалами справи встановила, що дата народження i вiдомостi про iдентифiкацiйний номер були iншi, збiгалися лише прiзвище, iм’я та по батьковi клiєнтки. Тому даний арешт наклали помилково.

Наталiя Цуцман склала позовну заяву про скасування арешту з нерухомого майна та представляла в судi iнтереси клiєнтки.

Кiровський районний суд Кiровограда винiс рiшення, яким позовнi вимоги задовольнив в повному обсязi та скасував обтяження, що мiститься в єдиному реєстрi заборон вiдчуження об’єктiв нерухомого майна, типом обтяження якого є арешт ½ частину будинку.

Читайте також: Право на працю: куди звертатися кропивничанам, яких примушують звiльнитися «за власним бажанням» 

147 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.