ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.03.2019 | 17:57

У Кропивницькому нададуть грошову допомогу довгожительці, яка нинішнього року відзначатиме столiтнiй ювiлей

У Кропивницькому нададуть грошову допомогу довгожительці, яка нинішнього року відзначатиме столiтнiй ювiлей

П'ять родин вiйськовослужбовцiв, якi загинули пiд час виконання службових обов’язкiв в Республiцi Афганiстан, на 50 % звiльняються вiд оплати за користування житлово-комунальними послугами. Вiдповiдне рiшення прийняв виконавчий комiтет мiської ради Кропивницького на своєму засiданнi у вiвторок, 12 березня, йдться на сайті міськради.

Дiя рiшення розпочинається iз 1 сiчня, а до перелiку послуг вiднесенi квартирна плата, холодне водопостачання та водовiдведення, централiзоване (iндивiдуальне) опалення, газопостачання, електроенергiя.

Головному управлiнню ЖКГ доручили провести перерахування коштiв пiдприємствам-надавачам комунальних послуг, вiдповiдно до порядку надання додаткових до встановлених законодавством пiльг в оплатi за житлово-комунальнi послуги сiм'ям загиблих учасникiв бойових дiй в Республiцi Афганiстан та вiдшкодування пiдприємствам, органiзацiям та установам-надавачам послуг витрат, пов'язаних із наданням цих пiльг.

Також виконком прийняв рiшення про надання матерiальних допомог мешканцям Кропивницького. Зокрема, одноразову адресну грошову допомогу отримають 281 особа на лiкування, придбання продуктiв харчування та поховання близьких родичiв у розмiрах, запропонованих комiсiєю, на 243 тисячі 800 гривень. Усього 269 особам виплатять допомогу на  232 тисячі 600 гривень шляхом перерахування на картковi рахунки у банкiвських установах, а 12 особам – на 11 тисяч 200 гривень у готiвковiй формi.

Крiм того, виконавчий комiтет вирiшив надати грошову допомогу у розмiрi 2 тисячі гривень довгожительцi iз Кропивницького Людмилі Савченко, яка нинішнього року вiдзначатиме столiтнiй ювiлей.

242 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.