ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.10.2020 | 12:47

У Кропивницькому на Жадова облаштовують під'їзд для людей з інвалідністю

У Кропивницькому на Жадова облаштовують під'їзд для людей з інвалідністю

У Кропивницькому за адресою: вулиця Генерала Жадова, 28, корпус, 1 у під'їзді та біля входу в будинок встановлять пандуси. У вирішенні даного питання посприяв депутат міської ради від фракції "Наш край" Андрій Табалов.

"До депутата звернулася за допомогою Світлана Максимова, син якої – особа з iнвалiднiстю i вимушений пересуватися на вiзку. Жiнка попросила встановити пандуси у пiд'їздi та бiля входу до пiд'їзду, адже їй дуже важко, коли в будинку нема умов для маломобільних груп населення.
Депутат пообiцяв вирiшити питання, однак попередив, що це справа не одного дня, адже виготовлення проектно-кошторисної документацiї займе певний час.
I от там уже розпочалися роботи з облаштування пандусiв, хiд яких контролює голова ОСББ "Гiппократ" Василь Білоус, щоб результатом були задоволенi всi мешканцi будинку", – повідомила помічниця депутата Надія Барабаш.

Як раніше повідомляв РК, мешканцi за адресою: вулиця Жадова, 28, корпуси 2, 3 скаржаться на жахливий стан прибудинкової територiї. Кілька тижнів тому мешканці звернулися до свого депутата Андрія Табалова, аби він посприяв у вирішенні цього питання.

Читайте також: ОСББ, що у Кропивницькому, зможуть отримати прибудинкові ділянки у постійне користування

438 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.