ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.03.2021 | 09:00

У Кропивницькому на ремонти медичних закладiв витратили 56 мiльйонiв гривень

У Кропивницькому на ремонти медичних закладiв витратили 56 мiльйонiв гривень

Мережа закладiв охорони здоров’я Кропивницького структурно уже сформована. Торiк вона пiдсилилася ще однiєю лiкарнею, пiсля того, як обласний центр узяв на свiй баланс колишню медико-санiтарну частину № 19. Об’єднання її зi стацiонаром № 2 Центральної мiської лiкарнi має на метi суттєво розширити спектр i поліпшити умови надання медичних послуг мешканцям Кропивницького. Про це інформує пресслужба міськради.

"Цей заклад – один iз найновiших у Кропивницькому. Там вiдразу закладенi хорошi умови для лiкування хворих i роботи медичного персоналу, лiкарня має власну котельню. Ми плануємо створити на її базi потужний сучасний заклад, який би вiдповiдав усiм вимогам сучасностi. Але лiкарня не запрацює на повну силу, поки ми не органiзуємо належним чином транспортнi розв’язки у цьому мiкрорайонi, доки там не буде облаштована якiсна дорога вiд Бобринецького шляху до Салганних пiскiв i туди не почнуть курсувати комунальнi автобуси чи тролейбуси. Це питання залишається на сьогоднi  стратегiчним для нас. Тож спецiалiсти профiльних виконавчих органiв активно вивчають можливостi i варiанти органiзацiї роботи громадського транспорту у цьому напрямку, адже i працiвникiв, i пацiєнтiв необхiдно гарантовано доставити до лiкарнi", – наголосив мiський голова Андрiй Райкович.

Впродовж останнiх п’яти рокiв сталися потужнi структурнi i якiснi  змiни у сферi охорони здоров’я Кропивницького. Мiсто безпрецедентно вклало 56 мiльйонiв гривень у ремонти медичних закладiв, спрямували 64 мiльйони на закупiвлю найсучаснiшого обладнання, а окремо 8,7  мiльйонів – на комп’ютеризацiю галузi.

Читайте також: Чому у Кропивницькому пологовому будинку не видають пакунки малюка 

Чому Кропивницька центральна районна лікарня – під загрозою закриття 

292 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.