ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.07.2017 | 18:07

У Кропивницькому на ремонт провулку Маріупольського 4-й раз оголосили тендер

У Кропивницькому на ремонт провулку Маріупольського 4-й раз оголосили тендер

У 2017 роцi на капiтальний ремонт дорiг Кропивницького в мiському бюджетi передбачено фiнансування у сумi 36,3 млн. грн. (12 об’єктiв). Про стан виконання ремонтiв сьогоднi пiд час апаратної наради вiдзвiтував начальник головного управлiння ЖКГ Вiктор Кухаренко. 

За iнформацiєю посадовця, 7 вулиць визначено як перехiднi об’єкти з попереднього року. Iз них виконано – 2 об’єкти (пров. Левченка та вул. Барболiна), у роботi – 5 (вул. Курортна (вiд вул. Яновського до вул. Глiнки), вул. Рум’янцева (вiд вул. Курортної до вул. Глiнки), вул. Чигиринська (вiд вул. Олени Бурянової до вул. Вокзальної), вул. Тараса Карпи (вiд вул. Пашутiнської до вул. Кропивницького), вул. Миколи Смоленчука).

Нове будiвництво очiкує на 5 об’єктiв, iз них в роботi – 1 об’єкт (вул. Авiацiйна (вiд вул. Павла Снiцара до вул. Варшавської), оголошено 9 тендерiв на суму 48,7 млн. грн.  

За результатами тендеру 1 угоду на виконання ремонту вже уклали на суму 3 млн. 154 тис. грн

Внаслiдок невiдповiдностi тендерним умовам 4 процедури вiдмiнено, на стадiї “очiкування аукцiону” –  4 процедури (вул. Преображенська (вiд вул. Тарковського до пл. Богдана Хмельницького 3,65 млн грн.), вул. Велика Пермська (9,213 млн. грн.), Короленка, пров. Марiупольський (вiд вул. Бобринецький шлях до вул. Квiткової, дорога по вул. Квiтковiй вiд провул. Марiупольського до вул. Микитенка). 

За iнформацiєю начальника управлiння,  на ремонт пров. Марiупольський оголошують вже четвертий тендер, оскiльки попереднi не вiдбулися. Як можна переглянути в електроннiй системi ProZorro, на ремонт цiєї дiлянки вулицi передбачено майже 3 млн. грн., проте на тендер подавалося мало учасникiв. Документацiя одного з них не вiдповiдала умовам тендеру, внаслiдок чого через вiдсутнiсть конкуренцiї тендер скасовувався.  

Наразi освоїли капремонти на 3 млн. 51 тис. грн. Потреба у додатковому фiнансуваннi за результатами виготовлення проектно-кошторисної документацiї – 19,4 млн. грн.

936 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.