ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.07.2020 | 10:47

У Кропивницькому на Пацаєва вперше за понад 40 років ремонтують прибудинкову територію. ФОТО

У Кропивницькому на Пацаєва вперше за понад 40 років ремонтують прибудинкову територію. ФОТО

У середу, 29 липня, заступник мiського голови Олександр Вергун проiнспектував хiд та якiсть виконання ремонтних робiт на внутрiшньо будинкових територiях.  

Нинi у Кропивницькому в станi активного ремонту перебувають 14 таких об’єктiв. 

За адресою вулиця Пацаєва, 4, корпус 2 жодних капiтальних ремонтiв не проводили ще з 1978 року, вiдколи будинок здали в експлуатацiю. Минулого тижня там будiвельники взялися за внутрiшньобудинковi дороги i розпочали з вiдмостки по периметру житлового будинку. Пiсля того, як цю роботу виконають, перейдуть до вiдновлення проїжджої частини  дороги.

"Ми робимо повний капiтальний ремонт. Замiнимо всi бордюрнi каменi, частину дороги плануємо розширити, щоб вона стала зручною для проїзду. I обов’язково зробимо новий контейнерний майданчик для збору смiття. Сьогоднi на цьому об’єктi працюють десятеро будiвельникiв, але, коли перейдемо до асфальтування, кiлькiсть працiвникiв зросте", – зауважив пiдрядник Микола Гайдук.

Мiсяць тому завершили ремонтувати внутрiшньобудинкову дорогу за адресою: вулиця Волкова, 6, корпуси 4 i 5 та Волкова, 8, корпуси 1, 2 i 3. На цi роботи з мiського бюджету видiлили 2,88 мiльйона i 840 тисяч гривень вiдповiдно. 

За словами заступника мiського голови Олександра Вергуна, цьогоріч профiльною галузевою програмою розвитку ЖКГ передбачено виконання робiт на 68 внутрiшньодворових дорогах. Але на те, щоб вiдновити їх усi, не вистачить фiнансiв, адже в мiському бюджетi на всi об’єкти передбачено 24 мiльйона гривень. Тож частину об’єктiв доведеться перенести на наступнi роки.

"Ми вже капiтально вiдремонтували 6 внутрiшньобудинкових дорiг. У станi  готовностi – 38 проєктно-кошторисних документацiй. У роботi – 14 об’єктiв. Незабаром запроєктуємо ще п’ять", – повiдомив Вергун.

Одночасно кропивницькi ЖЕО експериментально розпочали виконувати поточнi ремонти внутрiшньобудинкових дорiг. Це роблять тимчасово, поки настане черга капiтального ремонту, пояснив Олександр Вергун. Ця послуга в тариф не входить, скол для ямкового ремонту надає КП "Унiверсал-2005".

266 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.