ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

У кропивницькому музеї відзначили 60-річчя від дня народження письменника Олександра Жовни. ФОТО

У кропивницькому музеї відзначили 60-річчя від дня народження письменника Олександра Жовни. ФОТО

У вівторок, 18 лютого, в міському літературно-меморівальному музеї Івана Карпенка-Карого, що в Кропивницькому, пройшла творча зустріч із відомим письменником Олександром Жовною.

«Партитура життя Олександра Жовни». Саме так музейники назвали виставку, що відображає кілька найяскравіших складових таланту цього багатогранного творця. Адже літератор зарекомендував себе ще й як педагог, кіномитець (є членом Національної спілки кінематографістів України) і навіть художник та дизайнер. Він – автор широковідомих творів «Вдовушка», «Експеримент», «Маленьке життя». За оповіданнями «Партитура на могильному камені», «S. H. Second hand», «Експеримент», «Маленька Ліза» – знято фільми. Залишаючись помітною фігурою у сучасній українській культурі, Олександр Жовна майже тридцять років працює педагогом у Новомиргородському інтернаті для дітей з особливим розвитком і не має наміру міняти свою малу батьківщину на Одесу чи Київ.

Про життєвий та творчий шлях Олександра Жовни розповіла директорка музею Лариса Хосяінова.

Про видання його книг у видавництві «Імекс-ЛТД» - очільниця закладу Тамара Самиляк.

Олександр Жовна поділився власними творчими планами. Відповів на численні запитання. Провів автографсесію та фотографування напам’ять.


Фото автора

544 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.