ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
31.03.2021 | 13:32

У Кропивницькому можуть відкрити МакДональдз на місці центрального скверу

У Кропивницькому можуть відкрити МакДональдз на місці центрального скверу

У 2021 роцi компанiя МакДональдз планує iнвестувати в Українi 42 мільйони доларів та розвиватися у регiонах. Про це інформують на сайті "НВ. Бізнес".

Протягом 2020 року новi заклади МакДональдз вiдкрили в Одесi, Днiпрi, Харковi, Києвi та Бучi (Київська область). Обсяг iнвестицiй у їх будiвництво, вiдкриття та реновацiю вже iснуючих закладiв становить майже 26 мільйонів доларів, повiдомили у компанiї.

Генеральна директорка МакДональдз Україна Юлiя Бадрiтдiнова наголосила, що за останнi 20 рокiв компанiя iнвестувала майже 300 мільйонів доларів i зацiкавлена продовжувати та пришвидшувати iнвестувати у тих мiсцевостях, де є запит вiд мiсцевої влади та громади, та надiйна iнфраструктура комунальних послуг.

Нині розглядають дiлянки для вiдкриття у 2022 роцi закладiв у Кропивницькому та Марiуполi, а також компанiя вiдкрита до пропозицiй щодо мiсця розташування перших закладiв у Чернiвцях та Ужгородi.

Тим часом джерела, що мають відношення до ринку фастфуду, кажуть, що МакДональдз побудують на місці центрального скверу. Про це на сторінці у фейсбуці "Озеленння Кропивницький" написала активістка Надія Паливода.

"Усі дерева в ньому вирубають, бо ж потрібно буде місце і для парковки, і для тераси, і для МакДрайву. Сквер – єдину зелену зону в центрі міста – знищать", – йдеться у повідомленні.

Крім цього, в ГО "Озеленення" звернулися до керівництва мережі МакДональдз Україна з проханням не допустити вирубки центрального скверу заради будівництва. Запропонували розглянути для цього інші ділянки в центрі міста.

Читайте також: Перший крок: у Кропивницькому таки може з'явитися МакДональдз

1312 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.