ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.06.2019 | 14:09

У Кропивницькому молодiжний комьюнiтi-центр "ВIП-бункер" потребує приміщення

У Кропивницькому молодiжний комьюнiтi-центр "ВIП-бункер" потребує приміщення

За висновками нацiонального iнституту соцiальних дослiджень iменi Олександра Яременка, серед опитаних у 7 регiонах України кожен четвертий пiдлiток вiком 14-18 рокiв має досвiд вживання наркотичних засобiв. Про це сьогоднi, 25 червня, пiд час прес-конференцiї повiдомив керiвник БФ "Повернення до життя" Олександр Остапов.

"Фонд протягом 2012-2019 рокiв провiв анонiмне скринiнг-опитування у професiйно-навчальних закладах Кропивницького, Знам’янськи, Олександрії та Новоукраїнки. Усього охопили 3122 пiдлiткiв, 876 пiдлiткiв пiдтвердили, що перiодично вживають наркотичнi засоби, переважно  – це канабiс, наркотичнi засоби аптечного ряду, солi i спайси", – зазначила координаторка та психолог СО "ВIП-бункер" Олена Лимар.

Рiвень наркотизацiї неповнолiтнiх та втягування їх до наркобiзнесу щорiчно зростає.

 "У Кропивницькому єдиний соцiальний об’єкт, який працює iз наркозалежними, – це "ВIП-бункер. Він сiм рокiв існує за рахунок платникiв податкiв Королiвства Нiдерланди", – зауважив Олександр Остапов.

I додав, що існуючий молодiжний комьюнiтi-центр "ВIП-бункер" незабаром перестане працювати, оскiльки пiдтримка з боку Королiвства Нiдерланди має свої часовi межi. Адмiнiстрацiя мiста готова пiдтримувати їхні iнiцiативи i без проблем вiдкликається на пропозицiї, але головне завдання так i не вирiшене – вiдсутнє примiщення для подальшої роботи молодiжного соцiального об’єкту.

185 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.