ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.04.2019 | 13:03

У Кропивницькому міська влада допомагатиме керівникам промислових підприємств вирішувати виробничі проблеми

У Кропивницькому міська влада допомагатиме керівникам промислових підприємств вирішувати виробничі проблеми

Про це під час робочої зустрічі з керівниками промислових підприємств облікового кола міста Кропивницького ПП «Агрофільтр» та ПОГ «Кропивницьке УВП УТОГ» повідомив заступник міського голови Андрій Паливода.

Учасники обговорили перспективи подальшої роботи підприємств, розширення виробництва, введення в дію нових цехів, збільшення кількості працівників. Також розглянули можливості впровадження заходів із енергоефективності та енергозбереження, впровадження інновацій та залучення інвестицій, у тому числі й іноземних.

Під час зустрічі підприємці розповіли заступнику міського голови про труднощі, з якими стикаються їх підприємства. Андрій Паливода надав кваліфіковані поради та запропонував шляхи позитивного вирішення їх проблемних питань.

“Ми плануємо такі зустрічі проводити систематично. Тому запрошуємо керівників промислового комплексу у разі потреби звертатись до департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради для отримання кваліфікованої допомоги”, – зазначив Андрій Паливода.  
224 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.