ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.07.2020 | 14:50

У Кропивницькому мешканка багатоповерхівки у підвалі вирощувала гриби

У Кропивницькому мешканка багатоповерхівки у підвалі вирощувала гриби

До головного управлiння Держпродспоживслужби в Кiровоградськiй областi надiйшло звернення вiд мешканки однiєї з багатоповерхiвок у Кропивницькому. 

Жiнка скаржилася, що сусiдка використовує пiдвальне примiщення будинку для вирощування їстiвних грибiв, через що на першому поверсi в квартирi заявницi з’явився неприємний запах, а дитина почала страждати вiд нападiв задухи.

Спецiалiсти Кропивницького мiського управлiння Держпродспоживслужби Кiровоградщини спiльно з представниками Нацполiцiї, управлiння ДФС в областi та житлово-експлуатацiйної органiзацiї провели огляд пiдвального примiщення. На момент обстеження в пiдвалi житлового будинку знаходились близько 64 мiшкiв із мiцелiєм (вегетативне тiло гриба) для вирощування їстiвних грибiв.

Згідно з пунктом 7.2. державних санітарних правил для підприємств промислового виробництва забороняється розміщення промислового виробництва міцелію та їстівних грибів в житлових, суспільних і адміністративних будинках, а також на території діючих промислових підприємств.

Фахiвцi Держпродспоживслужби провели роботу з жiнкою, яка займалася вирощуванням грибiв, щодо заборони використання пiдвального примiщення житлового будинку для таких цiлей та звiльнення пiдвалу вiд мiшкiв з мiцелiєм. Контроль за виконанням заходiв повинна здiйснити житлово-експлуатацiйна органiзацiя.

283 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.