ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

У кропивницькому літературному музеї відбулося свято закриття сезону заходів, присвячених ювілейному року. ФОТО

У кропивницькому літературному музеї відбулося свято закриття сезону заходів, присвячених ювілейному року. ФОТО

Учора, 18 жовтня, в зеленій зоні літературно-меморіального музею Івана Карпенка-Карого, що в Кропивницькому, відбулося свято закриття сезону заходів, присвячених 25-річчю заснування цього закладу культури.

Зустріч під назвою «Золотої осені коралі до Карпенка творчий люд зібрали»,  як і зазвичай, відкрила директор музею Лариса Хосяінова.

Творчими здобутками поділилися давні друзі й партнери музею. Виступи членів міжобласного клубу авторської пісні та поезії «Байгород», якому цьогоріч виповнилося п’ять років, а також місцевих поетів, пройшла на фоні виставки вишивок членкині Національної спілки народних майстрів України й чудової декламаторки віршів Зінаїди Андріяшевської, яка вишила до ювілею музею портрет Марії Заньковецької.

Модератор творчої зустрічі поетеса й співробітниця музею Антоніна Корінь побудувала виступи таким чином, що барди Віктор ХолявкоАндрій Шульга, Михайло Радкевич й поети Олена Надутенко, Людмила Макей, Тетяна Березняк, Сергій Шпудейко, Михайло Теніченко та інші виступали почергово, що створювало неповторну пісенно-поетичну атмосферу. Крім того, глядачі мали нагоду побачити хореографічні номери у виконанні Світлани Ольшанської.

Чи не вперше на святі прозвучала авторська пісня, присвячена місту Кропивницькому. Лунали поетичні рядки під назвою «Чорна субота», що народилися, як болісний відгук на стихійне лихо, яке днями пережили жителі міста на Інгулі.

В ході зустрічі літераторів, бардів, музикантів, танцюристів, співаків, композиторів, журналістів висловлювалося чимало слушних пропозицій щодо плану роботи музею на наступний час.

Фото автора

370 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.