ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.01.2017 | 17:30

У Кропивницькому ІТ-спеціалісти змагаються у всесвітньому конкурсі з розроблення нових комп’ютерних ігор. ФОТО

У Кропивницькому ІТ-спеціалісти змагаються у всесвітньому конкурсі з розроблення нових комп’ютерних ігор. ФОТО

Сьогодні, 20 січня, на базі Льотної академії Національного авіаційного університету розпочався всесвітній конкурс з програмування ком’ютерних ігор «Global Game Jam». Учасники змагань з’їхалися в Кропивницький з різних міст України.

Керівник Льотної академії Національного авіаційного університету Сергій Неділько зазначив, що навчальний заклад має наметі об’єднати ІТ-спільноту і запроваджувати інновації, які були створені саме українцями.

«Цей конкурс немає жодний обмежень. До того ж ми хочемо розширити застосування новітніх технологій у дитячих садках, школах та вищих навчальних закладах», - зазначив Неділько.

Наразі вже зареєстровано в конкурсі понад 130 учасників з України, а це близько 20-25 команд, зазначив координатора конкурсу Global Game Jam в Україні Олексій Ізвалов. «У Кропивницький приїхали ІТ-спеціалісти з 8 областей України: Київ, Одеса, Харків, Дніпро та інші. Реєстрація продовжується, завершиться вона об 11 години в суботу.  Прогнозують, що у світі одночасно змагатимуться із розроблення нових ігор близько 40 тисяч учасників. Цікаво, що у неділю одну годину показуватимуть стрім з локації Кропивницького на весь світ. Завдяки цьому ми зможемо продемонструвати свої проекти  і можливо знайти спонсора на їхню реалізацію», - зазначив координатор змагання.

Привітати учасників прийшли заступник голови ОДА Сергій Коваленко, секретар міськради Андрій Табалов та спонсори конкурсу.

Учасники 48 годин вигадуватимуть комп’ютерні ігри на задану тему. Оцінюватиме готовий продукт міжнародне журі, 22 січня. 


1759 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.