ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.11.2016 | 14:41

У Кропивницькому "Екостайлу" підвищили тариф на вивезення сміття

У Кропивницькому "Екостайлу" підвищили тариф на вивезення сміття

На сьогоднішньому засіданні виконкому розглядалося питання про підвищення тарифу на вивезення сміття. Підприємство, що займається вивозом сміття ТОВ «Екостайл» подало до міської ради звернення щодо підвищення тарифу, обґрунтовуючи економічними потребами.

Згідно проекту рішення виконкому міськради, підприємство просило підвищити тариф у середньому на 3,5 грн.

Так, для багатоповерхівок тариф просили підвищити на 3,28 грн за 1 м.куб. Зараз містяни платять 44,9 грн, після підвищення – 48,18 грн.

Для приватного сектору тариф пропонували підвищити на 40 копійок. Сьогодні тариф складає  9,38 грн. з однієї людини, після підвищення – 9,78 грн.

Бюджетним установам просили підвищити тариф на 3,83 грн. Тариф сьогодні – 46,91 грн., після підвищення – 50,74 грн.

Інші споживачі – на 3,92 грн. Сьогодні – 52,62 грн, після підвищення – 56,54 грн.

Заступник міського голови Олександр Мосін повідомив, що рішення про підвищення тарифу було кілька разів відтерміноване. Підприємцям поставили вимогу напрацювати інвестиційні пропозиції. Наразі такі пропозиції подані і їх позитивно сприйнято. Підприємство увійшло в графік прибирання міста, побудувало контейнерний майданчик нового типу і планує олаштувати такі майданчики в інших частинах міста. Оскільки підприємство подало заяву ще у травні, Мосін запропонував підтримати рішення про підвищення тарифу. 

Представник підприємства повідомила, що у проекті "Екостайлу", буде відремонтовано 60 сміттєвих контейнерів та придбано 15 контейнерів для збору пластику. 

Нагадаємо, минулого місяця ТОВ «Екостайл» фактично допустило у місті сміттєвий колапс. Сміття по місту не вивозилося півтори тижня. На підприємстві це пояснили одночасною поломкою чотирьох із п’яти сміттєвозів. 

Після обговорення, члени виконкому підтримали рішення про підвищення тарифу. 

Раніше виконком підтримав рішення про збільшення тарифу на захоронення сміття. Тоді керівництво міста мало не божилося, що тариф на вивезення сміття не підніматимуть.

3615 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.