ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.09.2019 | 12:29

У Кропивницькому вiдкрили 39 кримiнальних проваджень проти керiвникiв пiдприємств-боржникiв

У Кропивницькому вiдкрили 39 кримiнальних проваджень проти керiвникiв пiдприємств-боржникiв

Cитуацiя iз своєчасною виплатою заробiтної плати в областi – критична. Про це повiдомила т. в. о. голови облдержадмiнiстрацiї Свiтлана Лобанова під час засiдання з питань погашення заборгованостi iз заробiтної плати, пенсiй, стипендiй та iнших соцiальних виплат. Станом на 1 вересня нинішнього року загальна сума боргу на економiчно активних пiдприємствах значно зросла порiвняно з початком року. Понад 55% заборгованостi – це борги комунальних пiдприємств. 

«Хочу нагадати, що за дотримання законодавства про оплату працi на комунальних пiдприємствах несуть вiдповiдальнiсть як керiвники цих пiдприємств, так i мiсцевi органи влади, якi мають право призначати i достроково звiльняти таких керiвникiв», – пiдкреслила Свiтлана Лобанова.

Директор департаменту соцiального захисту населення облдержадмiнiстрацiї Олександр Догаров повiдомив, що задля погашення заборгованостi систематично вживають вiдповiдних заходiв.

Так, представники управлiння держпрацi в областi відвідали 17 пiдприємств з інспекціями. За результатами до адмiнiстративної вiдповiдальностi притягнули 10 посадових осiб. За грубi порушення трудового законодавства i за фактами безпiдставної невиплати заробiтної плати з початку року вiдкрили 39 кримiнальних проваджень проти керiвникiв пiдприємств-боржникiв.

Пiд час обговорення питань посадовi особи мiськвиконкомiв, райдержадмiнiстрацiй та керiвники пiдприємств-боржникiв детально поiнформували про суми заборгованостi на пiдприємствах, а також про перспективи та шляхи її погашення, обговорили термiни здiйснення виплат. За результатами засiдання видали вiдповiднi доручення.

299 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.