ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.03.2019 | 17:27

У Кропивницькому депутати не підтримали пропозицію скасувати рішення щодо нормативно-грошової оцінки землі

У Кропивницькому депутати не підтримали пропозицію скасувати рішення щодо нормативно-грошової оцінки землі

Сьогодні, 19 березня, під час перерви у сесійному засіданні міської ради депутат від фракції політичної партії «Наш край» Олег Краснокутський прокоментував ситуацію стосовно намагання деяких депутатів скасувати рішення щодо нормативно-грошової оцінки землі в обласному центрі.

“Під час сесійного засідання деякі колеги-депутати звинуватили більшість членів нашої планово-бюджетної комісії у тому, що ми вчора заблокували відміну рішення сесії міської ради про затвердження грошової оцінки землі. І сьогодні на сесії відбулось те саме, що вчора на комісії. Слід зауважити, що у цій ситуації чітко простежується політична складова”, – зазначив Олег Краснокутський.

За інформацією депутата, існує домовленість між міським головою Андрієм Райковичем та підприємцями, відповідно до якої протягом двох тижнів усі зацікавлені сторони можуть внести свої поправки до прийнятого документу нормативно-грошової оцінки землі.

“Я думаю, що наші опоненти вже теж зрозуміли, що не можна далі політизувати це питання, треба іти тим шляхом, який вчора підприємці і міський голова визначили, а ми підтримали на бюджетній комісії. Ми не будемо гратись у політику, ми будемо приймати рішення, які дійсно дозволять навести лад у земельному питанні в місті”, – наголосив Олег Краснокутський.

Депутат також зауважив, що багато бізнесменів просто не приділяли уваги належному оформленню своїх чималих земельних ділянок, визначенню їх цільової спрямованості. Тому треба вносити зміни до нормативного документу для тих, хто використовує земельні ділянки для промислових цілей – вводити їм понижуючий коефіцієнт.

“А тим, хто просто набрав собі землі, хочу сказати: якщо взяли землю у громади, то платіть за неї в бюджет. Усім управлінням і відділам, які працюють над вихідною частиною бюджету, ми встановили контрольний термін. Вони щоквартально звітуватимуть перед бюджетною комісією, і ми будемо бачити, чи є плюс у бюджеті, чи ні. Роботу по збору податків ми ретельно контролюватимемо. Тому, я думаю, все буде спокійно, прозоро і по закону”, – підсумував Олег Краснокутський.
728 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.