ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.11.2020 | 14:38

У Кропивницькому членам органiзацiї, якi були задiянi у схемi поставок наркотикiв до колонiї, повiдомили про пiдозру

У Кропивницькому членам органiзацiї, якi були задiянi у схемi поставок наркотикiв до колонiї, повiдомили про пiдозру

Кiровоградська обласна прокуратура здiйснює процесуальне керiвництво у кримiнальному провадженнi за фактом поставки наркотичних засобiв у виправну установу членами злочинної органiзацiї  (ч. 3 ст. 307, ч.5 ст. 255 КК України). Про це поінформували у прокуратурі області.

Нині органiзатору та усiм членам злочинної органiзацiї, якi були задiянi у злочиннiй схемi поставок та розповсюдження наркотикiв у колонiї повiдомили про пiдозру  за  ч. 3 ст. 307 (незаконне придбання, зберiгання, перевезення, а також збут особливо небезпечних наркотичних речовин, збут та передача цих речовин у мiсцях позбавлення волi вчиненi злочинною органiзацiєю) та  ч.5 ст. 255 (створення злочинної органiзацiї) КК України.

Триває досудове розслiдування.

Довідково: протиправну дiяльнiсть члени злочинної органiзацiї  у складi восьми осiб розгорнули на територiї обласного центру та ДУ «Кропивницька виправна колонiя № 6», органiзувавши канал постачання на територiю колонiю наркотичних засобiв та психотропних речовин, їх збут та розповсюдження.

Наркобiзнес органiзував так званий «смотрящий» за спецустановою, 25-рiчний уродженець м. Олександрiї з чiтким розподiлом ролей мiж її учасниками. До протиправної дiяльностi залучив iнших засуджених та мешканцiв областi. Вiн контролював дiяльнiсть злочинної органiзацiї та кожного її учасника, як у виправнiй установi, так i  поза її межами, а також фiнансовi ресурси вiд збуту наркотикiв. Ув’язненим реалiзовувались  рiзнi види наркотичних засобiв - «канабiс», «метадон», «марихуана». Кожен iз учасникiв злочинної органiзацiї вiдповiдав за доставку визначеної групи наркотикiв, якi вони отримували вiд своїх знайомих, що перебували на волi. «Товар» потрапляв на територiю колонiї шляхом «перекидiв» через паркан, або через передачi. На територiї виправного закладу пакунок забирали ув’язненi, пiсля чого передавали його «смотрящему». За один перекид  в колонiю потрапляло 10-15 пакуночкiв, якi у свою чергу мiстили по  7-10 фасованих в окремi пакетики разовi дози наркотичного засобу.

 Пiд час чергової спроби передачi наркотичного засобу шляхом перекиду пакунку на територiю спецустанови двох осiб затримали. 

У ходi проведених обшукiв у фiгурантiв справи виявили та вилучили психотропну речовину «метадон», наркотичний засiб канабiс, шприци,  мобiльнi телефони, банкiвськi карти, кошти та чорновi записи злочинної дiяльностi.

Читайте також: На Кіровоградщині полiцейськi «по гарячих слiдах» затримали пiдозрюваного у скоєннi пограбування 

405 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.