ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.03.2021 | 09:02

У Кропивницькому через нехтування правилами будівельних робіт обвалилися плити перекриття даху

У Кропивницькому через нехтування правилами будівельних робіт обвалилися плити перекриття даху

У кропивницькій панельці, що по вулиці Яновського, 159, через недотримання ремонтною бригадою будівельних норм і правил під час реконструкції квартири на п’ятому поверсі, обвалилися плити перекриття даху. На місце події оперативно прибули рятувальники, а міська комісія з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій провела своє позачергове засідання під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна. Про це інформують на сайті міської ради.

Члени комісії визначили порядок ліквідації аварійної ситуації. Експертиза має встановити ступінь пошкодження конструктивних елементів житлового будинку та ляже в основу підготовки робочого проєкту ремонту під’їзду. Тимчасово, на період підготовчих робіт перекриття між п’ятим і четвертим поверхами буде укріплене. Фінансування робіт для забезпечення їх оперативності здійснюватимуть початково із резервного фонду міського бюджету. 

Поліція, у свою чергу, проведе розслідування та забезпечить охорону громадського порядку на об’єкті.

Під’їзд, у якому сталася руйнація, відключений від усіх інженерних комунікацій: світла, газу, води. 

Мешканцям під’їзду, які б потребували тимчасового житла, запропонували заселитися в готелі «Турист». Люди переїздити відмовилися.

399 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.