ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.08.2019 | 17:27

У Кропивницькому активно штрафуватимуть тих, хто не слiдкує за прилеглою територiєю

У Кропивницькому активно штрафуватимуть тих, хто не слiдкує за прилеглою територiєю

Загальний порядок на територiї Кропивницького має бути на постiйному контролi комунальних служб мiста. На цьому сьогодні, 19 серпня, пiд час щотижневої апаратної наради наголосив мiський голова Андрiй Райкович, ідеться на сайті міськради.

Минулого тижня очiльник об’їхав територiю обласного центру, щоб перевiрити, як комунальнi служби виконують поставленi перед ними завдання. За результатами iнспекцiї у мiського голови виникли зауваження щодо якостi викошування бур’янiв у Кропивницькому.

"Я звертаюся до всiх комунальних служб, до керiвникiв ЖЕО, особливо до вас, шановнi керiвники районiв. У приватних секторах – Олексiївка, Масляникiвка, Балашiвка, Завадiвка – величезнi кущi амброзiї. Я вже не говорю про орендованi об'єкти i земельнi дiлянки", – зазначив Андрiй Райкович. 

Він поставив чiтке завдання працiвникам спецiалiзованої iнспекцiї мiста активно штрафувати тих, хто не слiдкує за прилеглою територiєю. Окремо мiський голова звернувся до представникiв полiцiї з проханням належно допомагати спецiнспекцiї боротися з порушниками правил благоустрою в мiстi.

292 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.