ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.05.2019 | 16:53

У Кропивницькому 39 містян отримають квартири у новозбудованій багатоповерхівці

У Кропивницькому 39 містян отримають квартири у новозбудованій багатоповерхівці

Сьогодні, 23 травня, у міській раді вдруге зібралася громадська комісія з житлових питань під головуванням керуючого справами виконавчого комітету міськради Альвіни Бондаренко. Члени комісії спілкуються з кропивничанами, які перебувають у квартирній черзі і претендують на отримання власного житла у новозбудованій багатоповерхівці по вулиці Жадова. Головне завдання комісії – перевірити належність оформлення усіх документів, оскільки за роки перебування у черзі у багатьох уже змінилися склад і умови проживання сім’ї.

"Будинок по вулиці Жадова – перше за багато років житло, зведене за кошти міського бюджету у Кропивницькому. Люди стоять у черзі на поліпшення житлових умов по сорок років. Ми повинні зробити усе, від нас залежне, щоб  процедура отримання ордерів відбувалася законно і зрозуміло для громадян", – зауважила Альвіна Бондаренко.

У новобудові квартири отримають 39 родин кропивничан, які стоять у квартирних чергах, як міської ради, так і підприємств, установ та організацій міста. Сім квартир отримають молоді працівники сфери охорони здоров’я – як стимул залишатися і працювати в медичних закладах Кропивницького. Планується, що впродовж 10 років отримані ними квартири матимуть статус службових.


397 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.