ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.12.2019 | 16:38

Подарунки та квіти: у Кропивницькому привітали пpедставників місцевого самовpядування. ФОТО

 Подарунки та квіти: у Кропивницькому привітали пpедставників місцевого самовpядування. ФОТО

Сьогодні, 5 грудня, у Кропивницькому привітали пpедставників місцевого самовpядування.

"Вітати вас – почесна місія. Ми прожили з вами чотири роки і зробили багато великих справ. Вінцем нашої спільної роботи був учорашній звіт, адже звітував не я, а ми разом. Ми з вами вибудували команду однодумців", – зауважив міський голова Андpій Pайкович.

Він з нагоди Дня самоврядування вручив колегам грамоти, подарунки та квіти.

Відзнаку міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницького „За заслуги” І ступеня отримав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Паливода

Іменний годинник від міського голови заслужила керуюча справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко.

Почесними грамотами міської ради та виконавчого комітету Кропивницького нагородили заступника начальника управління з питань праці та персоніфікованого обліку Фортечної  районної ради Михайла Бринзу, головну спеціалістку відділу енергоменеджменту та промисловості департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Тетяну Волошинову, головну спеціалістку відділу діловодства, правового і організаційного забезпечення та кадрової роботи Подільської районної ради Ольгу Сілант’єву.

Грамотами міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницького відзначили заступниця начальника управління з питань соціального захисту громадян Фортечної районної ради Ольгу Баланюк, член виконавчого комітету міської ради Віталія Вязовцева.

461 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.