ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.02.2021 | 12:27

У Кропивницькій міськраді обговорили питання щодо соцiального захисту учасникiв АТО

У Кропивницькій міськраді обговорили питання щодо соцiального захисту учасникiв АТО

У четвер, 4 лютого, у Кропивницькiй мiськiй радi вiдбулось засiдання комiсiї з питань охорони здоров'я та соцiального захисту населення громадської ради. 

Комiсiя розглянула сiм питань порядку денного, пов'язаних iз соцiальним захистом учасникiв АТО/ООС та членiв їхніх родин. 

Зокрема, обговорили можливiсть медичного страхування iнвалiдiв росiйсько-української вiйни, iмплементацiї програми розвитку ветеранського бiзнесу, запровадження стипендiї для навчання учасникiв АТО/ООС, створення будинку воїна (ветерана). Обговорили можливi шляхи вирiшення проблем, пов'язаних з видiленням земельних дiлянок, "узаконення" Алеї слави.

Також пiд час засiдання комiсiя заслухала доповiдь начальниці управлiння охорони здоров'я Оксани Макарук про забезпечення життєвоважливими лiками та гiгiєнiчними засобами тяжкохворих дiтей та осiб із iнвалiднiстю.

Голова комiсiї з питань охорони здоров'я та соцiального захисту населення громадської ради Наталiя Салiмова наголосила на важливостi конструктивної взаємодiї мiської влади та громадськостi i висловила сподiвання щодо налагодження ефективного дiалогу та спiвпрацi.

"Одним із невiд’ємних елементiв демократiї є ефективний дiалог мiж органами влади та громадськiстю. У нас вiн вiдбувся. Звiсно за один раз всi пiднятi питання вирiшити неможливо, далi ще не одна зустрiч i чимало роботи", – зазначила Салiмова.

Як раніше повідомляв РК, під час засідання сесії Кропивницької міської ради голова комісії з охорони здоров'я громадської ради при виконкомі міськради Наталія Салімова порушила питання щодо програми соціальної підтримки учасників російсько-української війни. 

342 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.