ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.02.2021 | 14:38

У Кропивницькiй лiкарнi вiдкрили вiддiлення легеневої терапiї iз американським медичним обладнанням

У Кропивницькiй лiкарнi вiдкрили вiддiлення легеневої терапiї iз американським медичним обладнанням

Учора, 19 лютого, пiсля реконструкцiї i реставрацiї в Кропивницькiй центральнiй мiськiй лiкарнi вiдкрили сучасне терапевтичне вiддiлення з лiжками iнтенсивної терапiї. Про це поiнформували на сайтi мiської ради. 

Учора на територiї Центральної мiської лiкарнi зiбралися фахiвцi медичної спiльноти мiста, будiвельники, представники фiрми-постачальника медичного обладнання. 

Реставрували терапевтичне вiддiлення коштом мiського бюджету. Загальна вартiсть об’єкту вийшла понад 22 мiльйони гривень. 

“Будiвлю забезпечили новою системою розподiлення кисню до кожного лiжка, встановили компресорну станцiю з мережею медичного стислого повiтря для палат iнтенсивної терапiї”, – вiдзначив начальник управлiння капiтального будiвництва Сергiй Бiлокiнь. 

Загалом це вiддiлення розраховане на 30 лiжок iз врахуванням шести для iнтенсивної терапiї. У кожнiй палатi є санвузли, мийки, душовi пiддони, нагрiвачi води. А палати iнтенсивної терапiї навiть обладнали системою вiдеоспостереження 

Вiддiлення оснастили потужною, найсучаснiшою апаратурою експертного класу iз США. На її придбання з мiського бюджету видiлили 14,2 мiльйона гривень. 

“Це надзвичайно високоточна апаратура. Наприклад, таких систем подачi кисню в Українi лише п’ять. У вас в Кропивницькому – шоста i сьома. Тут є i дефiбрiлятор, пульсоксиметри, двошприцевий iнфузiйний насос, аспiратор вакуумний, апарати штучної вентиляцiї легенiв, монiтори. Все, що необхiдне для того, аби рятувати життя пацiєнтiв. Не побоюся сказати, що легеневе вiддiлення у Кропивницькому – найкраще в Українi!”, – розповiв нацiональний експерт з медпроєктiв Володимир Мiтiн. 

Iз середини березня 2020 року, коли в мiстi зафiксували перший випадок коронаваiрусу, в ЦМЛ, в обох стацiонарах пролiкували 3676 пацiєнтiв, у тому числi майже пiвтори тисячi ковiдних хворих. Тепер їх лiкуватимуть в гiдних умовах: вiддiлення пройде санiтарну обробку i буде готуватися до прийому пацiєнтiв. 

Читайте такожНа Кiровоградщинi 42 людини захворiли на коронавiрус

403 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.