ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.04.2021 | 15:05

У кропивницькій лікарні на Фортечних валах підготували додаткові місця для хворих на пневмонiю

У кропивницькій лікарні на Фортечних валах підготували додаткові місця для хворих на пневмонiю

У стацiонарi № 1 центральної мiської лiкарнi Кропивницького, за дорученням мiського голови Андрiя Райковича, розгорнули 35 додаткових мiсць для хворих на пневмонiю, але без пiдтвердженого iнфiкування COVID-19. Про це сьогоднi, 6 квiтня, розповiв головний лiкар закладу Олександр Артюх.  

За його словами, на сьогоднi в палатах ЦМЛ проходять лiкування 144 хворих на коронавiрус, ще 20 людей перебувають пiд пiдозрою захворювання, а у 300 хворих – пневмонiя без пiдтвердженого дiагнозу COVID.

"Медичнi працiвники для обслуговування додаткових 35 лiжкомiсць у нас є. Ми перевели сюди персонал зi стацiонару № 2 i полiклiнiчного вiддiлення № 3. Хочу закликати кропивничан неухильно дотримуватися умов карантину. Будь ласка, не забувайте про маски, антисептики, соцiальну дистанцiю. Ситуацiя в мiстi – дуже напружена. Хворих бiльшає, а лiкарi, якi вже рiк працюють в надзвичайно iнтенсивному режимi, практично виснаженi", – зазначив Артюх.

Додатково для хворих на пневмонiї перепрофiлювали неврологiчне, кардiологiчне та ендокринологiчнi вiддiлення стацiонару № 2 центральної мiської лiкарнi, що на вулицi Архiтектора Паученка.

Читайте також: Кiровогрaдщина: за добу зареєстрували п'ять летальних випадкiв від COVID-19 

444 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.