ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.03.2020 | 16:03

У компанiї “Кернел” профiнансують заходи боротьби з коронавiрусом на Кiровоградщинi

У компанiї “Кернел” профiнансують заходи боротьби з коронавiрусом на Кiровоградщинi

У компанiї “Кернел” створюють штаб по боротьбi з коронавiрусом на Полтавщинi та Кiровоградщинi. Про це йдеться на сайтi ОДА областi.

Таких домовленостей i регiонального розподiлу досягнули на зустрiчi президента України Володимира Зеленського з найбiльшими українськими компанiями.

Генеральний директор компанiї “Кернел” Євген Осипов говорить, що, враховуючи масштаби сьогоднiшнiх викликiв, наша країна як нiколи потребує пiдтримки.

“Ми закликаємо всiх представникiв бiзнесу у Полтавськiй i Кiровоградськiй областях приєднатися до нас, щоб спiльними зусиллями забезпечити всiм необхiдним медичнi заклади для наших громадян. Ми повиннi думати не лише про економiчну ефективнiсть наших компанiй i здоров’я власних спiвробiтникiв, але й про соцiальну вiдповiдальнiсть перед суспiльством. Тiльки разом зможемо протистояти масовому поширенню коронавiрусу та мiнiмiзувати можливi тяжкi наслiдки епiдемiї”, – зауважив пан Євген.
Спiльно з обласними адмiнiстрацiями у компанiї розробляють комплексну програму заходiв для мiнiмiзацiї поширення коронавiрусу та пiдтримки медичних закладiв.

У межах проєкту передбачають облаштування додаткових лiкарняних палат, закупiвлю необхiдного медичного обладнання, iндивiдуальних засобiв захисту й iнших невiдкладних матерiалiв для потреб медикiв.

Представники компанiї не тiльки профiнансують визначенi заходи, але й повнiстю вiзьмуть на себе координацiю закупiвель.

Читайте такожПів мільйона гривень на вентилятори для швидкої медичної допомоги Кропивницького витратив місцевий меценат 

На двох підприємствах Кропивницького шиють захисні маски для населення 

У кропивницькій бібліотеці знають, як не змарнувати час на карантині 

448 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.