ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.08.2015 | 12:06

У Кіровському терцентрі катастрофічно не вистачає техніки для оформлення субсидій – підприємців закликають допомогти

У Кіровському терцентрі катастрофічно не вистачає техніки для оформлення субсидій – підприємців закликають допомогти

Голова Кіровської райради Сергій Горбовський повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, що процес оформлення субсидій у Центрі соцобслуговування Кіровського району затягується через нестачу офісної техніки, а також працівників. У зв’язку з цим голова райради звертається до місцевих підприємців з проханням передати терцентру списану офісну техніку.

«Шановні підприємці, бізнесмени або директори компаній, можливо у вас є списана офісна техніка або просто зайві комп'ютери та принтери - велике прохання поділіться з Центром соцобслуговування Кіровського району. Питання про брак рук і техніки гостро стоїть ще з весни. За цей час звертався до багатьох, спасибі ПриватБанку, Банку Південний, ПАТ «Кіровоградолія» - допомогли чим змогли, але комп'ютерів все-одно катастрофічно не вистачає, через що процес оформлення субсидій затягується. Так вже виходить, що наша держава не в змозі забезпечити Центри всім необхідним. В результаті, людям доводиться чекати призначення пільг набагато довше, ніж передбачено законом. Дванадцять тисяч очікують отримання субсидії людей і я особисто будемо вдячні всім, хто відгукнеться. Тел. 0664024974», - повідомив посадовець.

Як раніше повідомляв «РК», Кіровоград перебуває в аутсайдерах з оформлення субсидій громадянам по області. Посадовці ОДА називають затягування оформлення субсидій «диверсією проти держави», у свою чергу не подбавши про забезпечення технікою та додатковими працівниками Центри соцобслуговування.

Фото з Кіровського терцентру 

Читайте також: НЕПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЙ ЧИНОВНИКИ НАЗИВАЮТЬ ДИВЕРСІЄЮ І ПЕРЕКЛАДАЮТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НА ВИКОНАВЦІВ

3338 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.