ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

У Кіровоградській області завершено заходи з інвентаризації земель лісогосподарського призначення державної власності

 

ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», який є виконавцем робіт з державної інвентаризації земель лісогосподарського призначення державної власності по Кіровоградській області, виготовив 87 технічних документацій із землеустрою на загальну площу 35,43 тис. га (заплановано 43,54 тис. га).

Як результат, у Державному земельному кадастрі зареєстровано 787 земельних ділянок вищезазначеної категорії земель. Кіровоградською обласною державною адміністрацією затверджено 68 технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель. Їхня загальна площа становить 32,4 тис. га.

Ця робота дає можливість забезпечити раціональне та ефективне використання земель державної власності лісогосподарського призначення, наповнення Державного земельного кадастру інформацією про сформовані земельні ділянки державної власності та є активним заходом з недопущення неправомірному використанню земель лісового фонду.

Довідково.

Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області організовує  роботи з державної інвентаризації земель лісогосподарського призначення державної власності по Кіровоградській області на виконання доручення Держгеокадастру від 09 листопада 2021 року № 22-28-0.131-14026/2-21.

З урахуванням п.3 частини 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» на засіданні тендерного комітету від 11 листопада 2021 року вирішено визнати переможцем у процедурі відкритих торгів ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою». Відповідно до чинного законодавства інформація про їхнє проведення оприлюднена в електронній системі закупівель.

1534 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.