ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.02.2019 | 17:18

У Кiровоградськiй областi стартує проект iз впровадження заходiв енергоефективностi

У Кiровоградськiй областi стартує проект iз впровадження заходiв енергоефективностi

Пiд керiвництвом першого заступника голови облдержадмiнiстрацiї Сергiя Коваленка пройшло засiдання обласної ради з питань створення та забезпечення функцiонування ОСББ. На засiданнi презентували проект ЄС/ПРООН "Об'єднання спiввласникiв багатоквартирних будинкiв для впровадження сталих енергоефективних рiшень (HOUSES). Про це йдеться на сайті ї Кіровоградської ОДА.

На початку наради Сергiй Коваленко зауважив, що кiлькiсть ОСББ на Кiровоградщинi поступово зростає. Держава сприяє процесу об'єднання спiввласникiв будинкiв, оскiльки лише такий пiдхiд господарювання дає змогу створювати якiснi умови проживання для мешканцiв, орiєнтуючись виключно на їхнi бажання i потреби.

Посадовець зазначив, що в областi успiшно дiє програма "теплих кредитiв". Минулого року 2,6 мiльйона гривень освоїли з обласного бюджету на вiдшкодування за зазначеною програмою, її реалiзацiя продовжуватиметься i надалi. Паралельно з програмою "теплих кредитiв" на Кiровоградщинi стартує ще один проект, орiєнтований на впровадження енергоефективних рiшень.

Як повiдомив регiональний координатор ПРООН в областi Костянтин Камма, 70 % багатоквартирних будинкiв потребують модернiзацiї. Зважаючи на це, проект "Об'єднання спiввласникiв багатоквартирних будинкiв для впровадження сталих енергоефективних рiшень" має на метi надавати пiдтримку ОСББ у формуваннi, органiзацiї та подальшому впровадженню енергоефективних рiшень. Очiкується, що із серединi 2019 року учасники проекту зможуть самостiйно залучати кошти на енергозберiгаючi заходи.

Проект розрахований на два роки i впроваджуватиметься у тiснiй спiвпрацi з фондом енергоефективностi та мiжнародною фiнансовою корпорацiєю. Бенефiцiаром проекту є ОСББ, але долучатися можуть iнiцiативнi групи, якi прагнуть створити ОСББ, та ЖБК, якi мають на метi реорганiзуватися в ОСББ.

За iнформацiєю Костянтина Камма, очiкуваний результат вiд реалiзацiї проекту – отримання об'єднаннями спiввласникiв будинкiв прямої вигоди вiд реалiзацiї енергоефективних проектiв, а також створення нових ОСББ та отримання ними консультативної i тренiнгової допомоги щодо впровадження енергоефективних рiшень.

Заявку на участь в проектi HOUSES можна подати за посиланням.

155 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.