ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.09.2019 | 10:21

У Кіровоградській області провели фестиваль добрих практик об'єднаних громад. ФОТО

У Кіровоградській області провели фестиваль добрих практик об'єднаних громад. ФОТО

На минулих вихідних у Малiй Висцi провели фестиваль добрих практик громад Кiровоградщини. Про це йдеться на сайті міськради.

До заходу долучилися представники Бобринецької, Компанiївської, Новоукраїнської, Помiчнянської, Новопразької, Смолiнської та Дмитрiвської об’єднаних територiальних громад, аби представити кращi практики спiвпрацi з програмою "Добре" (децентралiзацiя приносить кращi результати та ефективнiсть).

У ходi роботи по вiдповiдних локацiях вiдпрацювали чимало актуальних питань та обговорили цiкаві теми щодо розвитку громад, а також визначили шляхи їх вирiшення спiльно з програмою "Добре". У перервах мiж заходами, передбаченими програмою фестивалю, його учасники насолоджувалися живою музикою маловискiвських музикантiв та фотографувалися у фотозонах, оформлених в тематичних сiльських, сiльськогосподарських та щироукраїнських  традицiях. А пiд час обiду, гостi скуштували юшку та кашу, яку приготували господарi та господинi, що мешкають у селi Краснопiлка, Палiївка, Вишневе, Олександрiвка.

195 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.