ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.03.2021 | 17:21

У Кіровоградській області представники громад та правоохоронцi отримали заохочення. ФОТО

У Кіровоградській області представники громад та правоохоронцi отримали заохочення. ФОТО

У головному управлiннi Нацiональної полiцiї у Кiровоградськiй областi, що у Кропивницькому, представники громад та правоохоронцi отримали заохочення. Про це повідомили у секторі комунiкацiї полiцiї області.

Участь у заходi взяли керiвник полiцiї областi Роман Козьяков, його заступник Олексiй Нiколаєв, керiвництво управлiння превентивної дiяльностi, голови територiальних громад.

Роман Козьяков вручив подяки головi Попельнястiвської територiальної громади Олегу Волянському та головi Соколiвської ТГ Iннi Завiрюсi. Вiдзнаку «Безпечна громада» отримав голова Новопразької територiальної громади Богдан Куруп.

За сумлiнне ставлення до виконання службових обов’язкiв правами начальника ГУНП в областi відзначили полiцейських офiцерiв громади – Тимура Сатибаєва, Ярослава Рябенького, Андрiя Пахалюка. Перехiдну вiдзнаку «Безпечна громада» отримали ПОГи Новопразької територiальної громади Ярослав Руденко та Сергiй Колiсникович.

Загалом упродовж минулого року полiцейські офiцерами громад розглянули близько 2,3 тисячі матерiалiв за зверненнями громадян, розкрили 60 кримiнальних правопорушень, виявили та задокументували близько дві тисяч адмiнiстративних правопорушень.

Читайте також: В обласному центрі чоловік викрав майже 40 тисяч гривень iз банкiвської картки 

338 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.