ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
31.07.2020 | 10:45

У Кіровоградській області новий навчальний рік розпочнеться вчасно

У Кіровоградській області новий навчальний рік розпочнеться вчасно

Новий навчальний рiк по всiй територiї України розпочнеться вчасно, з 1 вересня, вiдповiдно до особливостей епiдемiологiчної ситуацiї в конкретному регiонi або окремiй адмiнiстративно-територiальнiй одиницi. Про це учора, 30 липня, під час всеукраїнської селекторної наради з керiвниками областей наголосив прем’єр-мiнiстр Денис Шмигаль.

У залежностi вiд епiдемiологiчної ситуацiї, на окремих територiях, у районах, мiстах «червоної» зони будуть ухвалюватися окремi рiшення.

Головний державний санiтарний лiкар зауважив, що викладацький склад повинен буде проходити щоденну термометрiю й бути в масках до початку уроку. 

«Для дiтей – iншi норми. Ми вiдмовляємося вiд термометрiї, але запроваджуємо опитування дiтей щодо стану здоров’я. I в разi появи симптомiв гострої респiраторної вiрусної iнфекцiї, їм потрiбно забезпечити проведення термометрiї та консультацiї медичного працiвника», – додав Вiктор Ляшко.

За пiдсумками засiдання прем’єр-мiнiстр доручив головам обласних державних адмiнiстрацiй забезпечити органiзований початок 2020/2021 навчального року з урахуванням особливостей епiдемiологiчної ситуацiй в закладах освiти та створення безпечних умов для органiзацiї освiтнього процесу.

Читайте також: Лариса Костенко: Хочеться навчальний рік у Кропивницькому розпочати за партами

Онлайн чи офлайн: як на Кіровоградщині розпочнеться новий навчальний рік

395 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.