ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.01.2020 | 17:07

У Кіровоградській області не допустили до реалізації на ринках понад 12 тонн неякісних продуктів

У Кіровоградській області не допустили до реалізації на ринках понад 12 тонн неякісних продуктів

Державнi лабораторiї ветеринарно-санiтарної експертизи на ринках Кiровоградщини протягом 2019 року дослiдили 352 714 партiй продукцiї тваринного та рослинного походження. Про це йдеться на сайті ГУ Держпродспоживслужби у Кiровоградськiй областi .

За результатами проведених дослiджень до реалiзацiї не допустили харчовi продукти та сировину загальною вагою 12 тонн 497 кг, а саме: м'ясо великої рогатої худоби, м'ясо свинини, рибу та рибопродукти, мед, молоко i молокопродукти, яйця, рослинну продукцiю, iншi харчовi продукти.

Зокрема, причинами недопущення до реалiзацiї молока i молокопродуктiв загальною вагою 4 тонни 315 кг стали незадовiльнi органолептичнi показники, а саме: гiркий присмак, пiдвищений рiвень кислотностi, III ступiнь чистоти, порушення правил торгiвлi (реалiзацiя молока у використаних пластикових пляшках).

Риба з прiсноводних водоймищ (249 кг) мала незадовiльнi органолептичнi показники.

6 тонн 621 кг продукцiї рослинного походження не допустили до реалiзацiї через перевищений рiвень нiтратiв та незадовiльнi органолептичнi показники – продукцiя уражена хворобами, гнила.

417 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.