ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.07.2014 | 15:13

У Кіровограді запрацював штаб юридичної допомоги військовослужбовцям

У Кіровограді запрацював штаб юридичної допомоги військовослужбовцям

Про це сьогодні повідомив народний депутат України Андрій Табалов під час прес-конференції в Кіровоградському прес-клубі.

"Моя громадська приймальня переходить у режим роботи юридичного штабу. Головним завданням якого стане юридична та інша допомога військовослужбовцям - учасникам АТО", - розповів нардеп.
"АТО триває, поранених з кожним днем стає все більше. Майже щодня до мене звертаються рідні наших військових за допомогою на лікування. Або ж за матеріальною допомогою - держава попри накопичені мільярди гривень на рахунках Міноборони, кошти виділяє дуже повільно. А допомога потрібна вже зараз" - сказав Андрій Табалов. 

Нардеп розповів, що останнім часом Верховна Рада прийняла більше 15 законопроектів, які стосуються запебезпечення військових, призначення їм пільг, а також пільг для членів родин військовослужбовців. 

"Треба простежити, щоб всі ці закони були введені в дію і працювали в реальному житті. Якщо цього не буде - на Міноборони чекають сотні судових позовів. Головна мета яких - отримати те, на що учасники АТО мають право за законом. Ми повинні зробити так, щоб наші захисники, кіровоградці, які воювали на Сході, отримали допомогу від держави у повному обсязі", - підсумував Андрій Табалов.

Отримати юридичну консультацію можна звернувшись за тел.: 067-520-55-99 або надіслати листа на електронну пошту: [email protected]

1024 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.