ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.09.2015 | 10:46

У Кіровограді встановлюють нові дитячі майданчики. ФОТО

У Кіровограді встановлюють нові дитячі майданчики. ФОТО

Перший  вже почали монтувати на  вулиці Андріївській, 12. Тут живе кілька десятків родин з маленькими дітьми і до цього часу майданчика для малюків  не було. Сьогодні на подвір'ї між кількома будинками почали облаштовувати ігровий комплекс: гірку-хвилю, пісочницю та гойдалку.

«У цьому дворі стояв дитячий майданчик ще радянських часів, але він розрахований на школярів. Натомість малюкам немає, де гратися. Тому ми вирішили зробити новий ігровий майданчик для найменших», - розповів представник політичної партії «Наш край», депутат міської ради Валерій Шутка.

Дитячі майданчики виготовляють працівники Кіровоградського учбово-виробничого підприємства УТОС. На цьому підприємстві працює більше половини людей із особливими потребами. Неодноразово голова ГО "Рідний Кіровоград" Андрій Табалов наголошував, що продукція кіровоградського підприємства здатна конкурувати з всеукраїнськими та навіть іноземними фірмами. За його словами, те, що на підприємстві мають змогу працювати люди з обмеженими можливостями надзвичайно важливо і позитивно, адже вони такі ж члени нашого суспільства як і всі інші. Тому Андрій Табалов закликав підтримати це підприємство і дарувати найменшим кіровоградцям радість.

За інформацією "РК", нові дитячі майданчики найближчим часом з'являться в інших мікрорайонах міста. 


1059 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.