ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.01.2016 | 17:38

У Кіровограді будинок для військових обіцяють не лише добудувати, а й розфарбувати

У Кіровограді  будинок для військових обіцяють не лише добудувати, а й розфарбувати

Другу чергу на 70 квартир будинку для військових, що по вулиці Попова 16/17, добудують у березні – квітні 2016 року. Про це у коментарі  «РК» повідомив генеральний директор підприємства «Київ-Інстал» Анатолій Бочковський.

«Військовий будинок декілька років не експлуатувався і не був законсервований, тому  виникли  певні технічні проблеми.  Нам довелося провести додаткове технічне обстеження будівлі  та виготовити проектно-кошторисну документацію. Також було прийнято рішення про утеплення фасадів будинку, що не передбачалося проектом, але для енергозбереження цілком виправданий крок», - зазначив посадовець. І додає, що його підприємство долучало до робіт субпідрядні кіровоградські організації для проведення електроенергії, благоустрою території, водовідведення та безпосередньо для будівництва.

«Адже ми фактично розпочали роботу в жовтні-листопаді 2015 року і потрібно було швидко виконати зовнішні роботи», - зазначає Анатолій Бочковський. На його погляд, багато упущено деталей у проекті добудови будинку, наприклад,   щитки мали розміщувати під квартирами хоча за правилами безпеки цього не можна робити; ще одним порушення нанесення штукатурки на ґрунтовку і багато чого.

Несвоєчасність здачі будинку в експлуатацію забудовник пояснює тим, що були певні технічні проблеми із станом будівлі. Він обіцяє, що добудову завершать у наступному році, адже згідно укладеного додаткового договіру будинок для військових мають здати в експлуатацію 12 липня 2016 року. Наразі, слів генерального директора підприємства "Київ-Інстал", ведуться внутрішні роботи. 

Анатолій Бочковський розповів, що сам будинок хочуть розфарбувати у три кольори: цокольне приміщення – у темно сірий, основну частина будівлі у бежевий, а балкони – у світлі кольори. Зараз кольорову гаму узгоджуватимуть архітектори.

Нагадаємо, у державному бюджеті на довгобуд передбачено майже 13 млн. грн. Сума уже перерахована підряднику.  Але оскільки були виявлені проблеми, то  було вкладено додаткову угоду, аби переснити термін здачі будівлі. 

Читайте також: У ДОВГОБУДІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ВИЯВИЛИ ТЕХНІЧНІ ПРОБЛЕМИ

3198 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.