ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.12.2015 | 16:09

У Кіровограді відкрили перший в Україні музей-літак. ФОТО

У Кіровограді відкрили перший в Україні музей-літак. ФОТО

Сьогодні, 7 грудня, біля Державної льотної академії (ДЛАУ) відбулось відкриття інтерактивного музею-літака АН-24.

У відкритті брали участь ректор ДЛАУ, професор, доктор технічних наук Сергій Неділько, герой Радянського Союзу Юрій Курлій, один із перших, хто випробував АН-24 у небі, Олександр Галуненко, заслужений льотчик-випробовувач, на рахунку якого сотні світових рекордів.

На захід зібралися викладачі, студенти ДЛАУ та жителі міста.

«Інтерактивний музей-літак АН-24 за час свого існування багато налітав, забезпечив безпеку польотів і на ньому навчились професійності багато пілотів, і українських, і з інших країн світу. Тому цей літак заслужив право тут знаходитись. Музей-літак задумувався та створювався практично всім колективом. Основну роль у цьому процесі внесла Ольга Кушнір. Саме вона підготувала і виграла гранд, який фінансово забезпечив роботи у літаку, оскільки потрібно було його привести у порядок", - зазначив Сергій Неділько.

Перший раз на літаку АН-24 літали 56 років назад.

"Нічого надзвичайного у першому польоті не було. Доля у цього літака щаслива. Він виграв міжнародний тендер. Хоч ми довго з ним возились, але все ж таки отримали перемогу. Король Саудівської Аравії сказав, що саме такі літаки потрібно робити. А зараз у цій країні відкрили завод для виробництва літака Антонова", - розповів Юрій Курлій, один із перших, хто випробував АН-24 у небі.3637 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.