ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.09.2015 | 17:13

У Кіровограді провели форум лідерів партії "Наш край". ФОТО

На захід зібралися діючі депутати Кіровоградської міської ради, депутати районних рад, голови громадських організацій міста, люди, які мають повагу та довіру десятків тисяч мешканців нашого краю, керівники підприємств з великий досвідом господарської та організаційної діяльності.

Голова обласної організації ПП «Наш край» Олександр Чудний розповів, що осередки нової політичної сили створено у всіх районах області.

«Щодня до нашої партії приєднується все більше людей. На сьогодні вже сформувалася потужна команда лідерів і успішних керівників. Це дійсно люди діла, які мають реальний план щодо ефективного розвитку міста та області», - зазначив очільник партії.

Про потенційного кандидата від політичної партії на посаду міського голови Кіровограда розповів голова міської організації політичної партії «Наш край» Вадим Дрига.

«Люди обирають тих, кому довіряють, хто знає про реальні проблеми  громади, вирішує їх і звітує за свої справи. На сьогодні «Наш край» розглядає можливість висунення кандидатури людини, яка не пов'язана з жодною політичною силою, небайдужого до проблем міста громадянина, голову ГО «Рідний Кіровоград» Андрія Табалова», - наголосив Вадим Дрига.

В свою чергу Андрій Табалов поділився своїм враженням від нової всеукраїнської партії «Наш край», до якої вже долучились більше 60 мерів малих міст України та більше 500 керівників великих підприємств. 

«Не так давно я був запрошений на всеукраїнський форум політичної партії «Наш край». Тоді ми чули фахову дискусію про проблеми українських міст, а також шляхи їх вирішення.  Мені до вподоби ідея створення цієї партії. До її складу увійшли колишні мери, при чому хочу підкреслити, що більша їх частина були обрані людьми двічі і навіть тричі поспіль. В Кіровограді, на жаль, за останні понад 20 років не було жодного міського голови, який був би обраний на цю посаду хоча б двічі поспіль».

Андрій Табалов розповів, що було прийняте спільне рішення співпрацювати на цих місцевих виборах:

«На сьогодні, я детально ознайомився з програмою партії, вона мені достатньо близька, практично кожен її пункт відображає вирішення реальних проблем кіровоградців. Це саме те, про що я думав роками, враховуючи свій досвід. Я прихильник цього руху на даний момент, втім, наша робота з "Рідним містом" також не припиняється. Хочу сказати, що роботу громадської організації «Рідний Кіровоград» та політичної партії «Рідне місто» високо оцінили лідери партії «Наш край». Ми залишаємось партнерами з «Рідним містом". Можна сказати, що ми формуємо свою внутрішню коаліцію ще до початку мерських перегонів".

Невдовзі політична сила «Наш край» офіційно представить своїх кандидатів на місцеві вибори. Обіцяють, що це будуть досвідчені та авторитетні люди. 

2370 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.