ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.10.2015 | 17:45

У Кіровограді не всі політичні сили готові боротися з корупцією?

У Кіровограді не всі політичні сили готові боротися з корупцією?

Лише чотири кіровоградських обласних орагізацій партій підписали Меморандум про впровадження нового антикорупційного законодавства на рівні місцевих рад із регіональними представниками коаліції «Прозорі ради»: «Батьківщина», «Самопоміч», «Народний контроль», Радикальна партія Олега Ляшка. Про це розповів голова КОО «Асоціація Політичних Наук» Дмитро Сінченко під час сьогоднішньої прес-конференції. І додав, що два кандидати на посаду міського голови підписали цей меморандум лише від свого імені: представник партії «Наш край» Андрій Табалов та самовисуванець Андрій Максюта.

«Цей документ зобов’язує майбутніх депутатів міської та обласної ради, а також міського голову  у разі обрання боротися з корупцією, надавати доступ громадськості до інформації, забезпечувати вільний доступ на засідання міської та обласної ради, виконкому. А також забезпечувати оприлюднення всіх рішень та звітування  очільників міста і області», - наголосив Дмитро Сінченко.

Він зазначив, що відповідний меморандум підписується у 18 областях України.

Що ж до лідерів передвиборчих змагань за крісло міського голови, то Дмитро Сінченко наголосив, що він не проводив ніякого соціологічного дослідження. «За результатами опитування, яке є у вільній мережі, майже у всіх лідирує Андрій Табалов. І наразі є зрозумілим, що відбудеться другий тур виборів, але ніхто ще не знає, хто буде другим претендентом на крісло міського голови», - сказав політолог. 

Нагадаємо, коаліція «Прозорі ради» реалізовується в рамках п’ятирічного проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що фінансується Агенцією з міжнародного розвитку США (USAID) та виконується міжнародною організацією Pact, Inc. в Україні. 

438 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.