ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.01.2021 | 12:37

У якій квартирі в Кропивницькому житиме багатодітна родина Валіхновських

У якій квартирі в Кропивницькому житиме багатодітна родина Валіхновських

Родина Валіхновських із Кропивницького, в яких минулого року народилися чотири дівчинки, вже оглянула майбутню квартиру.

Учора, 27 січня, під час постiйної депутатської комiсiї з питань бюджету та податкової полiтики розглядали, зокрема, питання щодо житла молодої сім'ї.

Пiд час обговорення проєкту рiшення "Про затвердження мiської програми пiдтримки сiмей на 2021-2023 роки" заступниця начальника управлiння молодi та спорту Катерина Черкасська доповiла, що за iнiцiативи мiського голови Андрiя Райковича до програми включили відповідне питання.

"Дана програма передбачає видiлення одного мiльйону гривень на придбання житла сiм’ї Валiхновських. Ця сума закладена в бюджетi, потрiбна лише добра воля депутатського корпусу, аби заповiтну мрiю молодої сiм’ї було втiлено у життя. Щодо 500 тисяч гривень, наданих мiською радою подружжю для облаштування квартири, що її мав отримати батько родини вiд державної служби України з надзвичайних ситуацiй, то частину цих коштiв повернули, а частину використають для ремонту нового житла", – повідомила посадовиця.

За iнформацiєю Черкасської, житло, площею 75 квадратних метрів, i мiкрорайон для проживання родинi сподобалися, тому вони з нетерпiнням чекають позитивного рiшення депутатського корпусу, аби якнайшвидше переїхати у власне помешкання.

Як раніше повідомляв РК, уперше за багато років на Кіровоградщині народилася четвірня. Одразу чотири доньки з'явилися у родині рятувальника Владислава та студентки Анастасiї  Валiхновських

Читайте також: Родині, в якій виховують четвірню, вручили сертифікат на ремонт житла

1084 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.