ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.04.2019 | 14:09

У фундамент церкви святих апостолів Петра і Павла, що у Кропивницькому, заклали капсулу. ФОТО

У фундамент церкви святих апостолів Петра і Павла, що у Кропивницькому, заклали капсулу. ФОТО

Сьогодні, 13 квітня, в обласному центрі відбувся Чин заснування церкви святих апостолів Петра і Павла, що по вулиці Євгена Маланюка, 11 а. Під час дійства заклали капсулу у фундамент майбутнього храму.

Відправу очолив керуючий Кропивницькою єпархією Православної Церкви України єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, який з іншими представниками духовенства зачитували молитви.

"Нас гріє сама думка, що скоро тут з'явиться храм. Адже громада мріяла про цю церкву. Це люди, котрі збираються у приміщенні поряд, і моляться. І роблять вони це протягом довгого часу. Вони переконанні, що в Україні повинна бути помісна православна церква, і от люди це і реалізують. Сьогодні ми просимо благословіння у Бога для зведення цього храму, і просимо усіх небайдужих долучитися. Щиро дякуємо усім, хто уже прийняв участь у зведенні храму", – зауважив владика Марк.

Настоятель парафії – протоієрей Іван Шубин.

Нагадаємо, минулого року розпочали зведення фундаменту церкви святих апостолів Петра і Павла. Нинішньої весни будівництво храму продовжать. За словами Івана Шубина, наступним етапом буде зведення монолітних стін підвального приміщення та його перекриття залізобетонними плитами.

460 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.